HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Şirketimiz hakkında kısa bilgi

2002 yılında kurulan firmamız her türlü iş tekstil imalatı yapmaktadır.
İpek İş her geçen gün kapasitesini hızla arttırarak bugün her türlü iş tekstil ürününü tezgâhlarında, kalite kontrol ve paketleme dahil, iş elbisesi sektöründe profesyonel hizmet ve kalite anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda faaliyet göstermektedir.

Aylık üretim kapasitemiz 100.000 takım civarındadır. Ürün çeşitliliğimizi ve satış oranımızı fason işletmelerde üretim takibi yaparak daha da fazla artırabilmekteyiz.
İpek İşyaratıcı kumaş koleksiyonu, modern üretim parkurları ve profesyonel pazarlama faaliyetleri ile hem iç piyasa hem de yurtdışı piyasasında marka olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Dinamik Yapı, Hizmete dayalı Memnuniyet, Yenilikçi ve az olanı üretmeye çalışmamız sebebiyle kısa sürede ve sık aralıklarla sürekli yatırım yeniliyoruz. Türkiyede aranan firma olmayı başaran SR Group, yurtdışı fuar ve pazar araştırmalarına da ağırlık vermektedir.

Bugün Ortadoğu, Afrika , Rusya ve Avrupa’da yaygın bir satış ağına ulaşmıştır. Uzmanlarımız ve satış ekibimiz sizlere en uygun ürün önerileri için aktif olarak çalışmaktadırlar.

Müşteri talebinin kaliteli ve güvenli şekilde üretim ve teslim edilmesi tüm çıkarlarımızdan önemlidir.

Güvenlik

Alışveriş, Ürün ve Hizmet Güvenliği

Sitemizde, alışveriş güvenliğniz, bilgi bütünlüğü ve gizliliği için internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenmesini sağlayan SSL protokolü kullanılmaktadır. Bu protokol bütün yaygın web sunucuları ve tarayıcıları tarafından desteklenmektedir.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

İş Güvenliği ürünlerimizin üretim ve distribütörlüğünde en önem verdiğimiz nokta – Ürün Kalitesidir. Tüm ürünlerimiz, insan hayatıyla direkt olarak bağlantılıdır. Dolayısıyla, hiç bir suretde, şirketimiz kaliteden önem vermemektedir. Tüm sorumluluğumuzla belirtmek isteriz ki, en ucuz değil ancak en kaliteli ürünlerin satışını hayata geçiriyoruz. 

Müşteri Memnuniyeti prensiplerimiz – Rakiplerimizle rekabet edebilmek adına değildir. Müşterimizin memnuniyetini sağlamak ve dolayısıyla devamlı ticaret adına yazılmıştır. Rekabetin güzel olduğunu kabul etmekle beraber, odağımızı sadece ürün ve müşteri üzerinde toplamaktayız. Sektörün güvenilir ürün ve hizmet odağı olmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman güvenilir ürün ve hizmet sunacağımızı taahhüt ederiz.