Loading...

Haqqımızda

2002 yılından bugüne kadar firmamız her türlü iş kıyafetleri imalatı yapmaktadır. Bunun yanı sıra promosyon, iş güvenliği, hırdavat ve inşaat malzemelerinin satışını da yapmaktadır.    
                         
  SR GROUP olarak, her geçen gün  iş gücü kapasitesini hızla arttırarak iş kıyafetleri ve iş güvenliği ekipmanları sektöründe profesyonel hizmet ve kalite anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı piyasalarda faaliyet göstermekteyiz. Aylık üretim kapasitemiz 100.000 adet civarındadır.   
                                                
  SR GROUP olarak, kumaş koleksiyonu, modern üretim parkurları ve profesyonel pazarlama faaliyetleri ile iş güvenliği ekipmanları piyasasında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.
 
 Dinamik bir yapıya sahip olmamız, müşteri memnuniyetine değer vermemiz ve çeşitli Ar-Ge çalışmalarıyla yeniliklerin takipçisi olmamız sebebiyle uluslararası alanda aranan bir firma olmayı başardık.
 
  Firmamız, dünya fuar ve pazar araştırmalarına da ağırlık vererek bugün; Orta doğu, Azerbaycan, Gürcistan , Afrika , Rusya, Asya ve Avrupa’da yaygın bir satış ağına ulaşmıştır.
 
   Uzmanlarımız ve satış ekibimiz her gün sizlere en uygun ve kaliteli ürünler sağlamak için sürekli aktif olarak faaliyettedir.
 
  “Önce güvenlik, sonra iş!” anlayışıyla işveren ve işçiyi önemsiyor ve bu anlamda uygun ekipmanları ve kıyafet donanımlarını sizler için sağlıyoruz.
 
   SR GROUP’un en iyi iş giysisi ve güvenlik ekipmanlarıyla iş yerinde ve sahada güvenliğinizi birinci öncelik haline getirin.
 
   Kişisel koruyucu ekipmanlar, yüksek görünürlük yansıtıcı giysiler, iş güvenlik ayakkabıları ve ilk yardım çantaları için tümü uygun fiyatlarla ürün yelpazemize göz atın. Baş, göz ve kulak korumasından yangın ve su güvenliği ekipmanlarına kadar, işte güvende ve rahat kalmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Yüksek kaliteli iş kıyafetlerimizle güvenliğinizi ve korumanızı garanti ediyoruz.
 
  Ürünlerimiz , web sitemiz, veya işte nasıl güvende kalacağınız ile ilgili sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler!

İndirimlerden haberdar olmak için Abone olun.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olmak istermisiniz ?